شرکت تولیدی سیمیا

كارخانه سيميا با ظرفيت توليد ساليانه بيش از 18000 تن انواع سيم و كابل برق و مخابراتی و ابزار دقيق و با بكارگيری بيش از 170 نفر پرسنل توانمند و متخصص در كارخانه و دفتر مركزی، قادر به توليد حدود 850 نوع و سايز از سيم و كابل های مختلف می باشد.

در حال حاضر كارخانه سيميا با ماشين آلات متنوعی از بهترين توليد كنندگان اروپايی با تكنولوژی روز دنيا شامل دستگاه‌های كشش راد مس و آلومينيوم و مولتی وايرهای 12 و 16 سيمه، دستگاه‌های كشش مديوم و فاين، بانچر، استرندر، درام تويستر، اكسترودر و… به فعاليت خود ادامه می‌دهد.


شرکت صنعتی الکتریک خراسان( افشار نژاد)

شرکت صنعتی الکتریک خراسان در سال ۱۳۴۵ در شهر مقدس مشهد تاسیس شد و در سال ۱۳۴۶ به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان سیم و کابل در ایران به بهره‌برداری رسید.

این شرکت با گذشت نزدیک به نیم قرن فعالیت، یکی از بهترین‌ها در تولید سیم و کابل کشور به شمار می‌رود و کیفیت عالی و سلامت تولید را  سرلوحه کار خود قرار داده است. 


تولیدات شرکت، انواع سیم و کابل فشار ضعیف شامل سیم‌ها و کابل‌های ساختمانی، کابل‌های افشان، کابل‌های کنترل و قدرت با عایق PVC و XLPE ، سیم‌های خودرو، کابل‌های شیلددار مسلح و غیر مسلح، کانسنتریک ابزار دقیق، مخابراتی، آیفونی، مقاوم در برابر آتش و حرارت و هالوژن فری می باشد.


شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز( سیمکات)

شرکت سیمکات در سال 1353 با هدف تولید انواع سیم و کابل، تأسیس و پس از طی بیش از 4 دهه مراحل رشد و توسعه، اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ و فعال در زمینه طراحی و تولید انواع سیم و کابل تبدیل شده است.

 شرکت سیمکات براساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم‌انداز متعالی خود و با توجه به ارزش‌ها، ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین‌المللی و با بهره‌مندی از پرسنل با تجربه و متخصص، امکان تولید انواع مختلف سیم و کابل، گرانول PVC، مفتول آلومینیوم و مس را دارا می‌باشد.


شرکت فناوری ارتباطات نوری امین( فانا)

 فعالیت های شرکت فانا با حمایت پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و با اجرای پروژه ی طراحی ساخت سیستم های CWDM در سال ۱۳۸۴ آغاز و پس از اجرای موفق آن با طراحی و تولید سیستم های DWDM در سال ۱۳۸۶ ادامه یافت، این محصولات پس از اخذ تایید نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به صورت تولید انبوه در شبکه زیر ساخت ارتباطی کشور مورد بهره برداری قرار گرفته و رضایت کامل مشتریان را بر آورده نموده است.

     هم اکنون محصولات دانش بنیان مذکور به DWDM نود و شش کاناله مبتنی بر OTN، سیستم ROADM، سیستم مدیریت شبکه استاندارد به همراه تکنولوژی های SDN و MTNM، اترنت سوئیچ، مدیا کانورتر، تجمیع کننده، نرم افزار طراحی شبکه نوری و همچنین افزایش سرعت انتقال سیگنال در هر کانال با استانداردهای 200 و 100 گیگابیت بر ثانیه توسعه یافته است.


کابل نوری عمان

شرکت کابل سازی عمان  با دارا بودن با کیفیت ترین ماشین آلات کابل سازی  یکی از بهترین تولیدکنندگان کابل نوری در منطقه می باشد . این شرکت خوشنام  انواع کابل های نوری و محصولات مخابراتی را ارائه میدهد . و تامین کننده شرکت های نفتی بزرگی همچون شرکت توسعه نفتی عمان ، و شرکت های مخابراتی بنام  مانند  شرکت عمان تل ، زیمنس و انواع پروژه های نفتی می باشد . 

 

 


َAEG

محصولات خورشیدی AEG محصولات متنوعی و تجهیزات  کاربردی ، برای تاسیسات مسکونی تا ساختمان های تجاری و نیروگاه های تولید برق شامل میشود . 


کابل نستور

شرکت نستور تولیدکننده انواع کابل های مخابراتی نوری ، مسی و همچنین لوازم جانبی کابل نوری می باشد . علاوه بر این ، کابل های مختلف ابزار دقیق ، مانند کابل هایی که در دیتا سنترها و پالایشگاه های نفتی استفاده می شوند بخشی از خط تولید این شرکت است . همچنین این شرکت با توجه به نیاز مشتری تجهیزات FTTH  و FTTA ارائه می دهد . 


هلدینگ Fasten

 

شرکت فستن یکی از بزرگترین تولید کنندگان کابلهای مخابراتی می باشد .این شرکت تولید کننده پرفرم فیبر نوری با پتنت اختصاصی است .